Zobacz projekty najlepszych, pobierz psd artysty Nicolas André!

By 9 maja, 201229 stycznia, 2016No Comments

Już w najbliższy czwartek Fotolia przedstawi pracę kolejnego artysty Kolekcji TEN: Nicolas André (Neopen).

10 maja,  przez 24h od godz. 10, udostępniony zostanie kompletny plik w formacie .psd ze wszystkimi warstwami, stanowiący szósty projekt z Kolekcji TEN na temat “Lifestyle”.

W swoim projekcie, Neopen wracając do swoich chłopięcych marzeń, przedstawia zwarty i pełen fantazji projekt łączący wiele postaci, kształtów i kolorów, tworząc dynamiczny obraz licznych wizji siebie jako dorosłej osoby z perspektywy dziecka.

O autorze projektu:

Nicolas André (Neopen) już we wczesnym dzieciństwie wiedział, że zostanie grafikiem. Zaczynając od mazaków w wieku 4 lat, poprzez jego pierwszy komputer w 1998 roku, szybko rozwinął pasję do Flasha i Photoshopa. Po tym jak został odkryty w konkursie FlashXpress i otrzymał kilka nagród za swoje animacje, Nicolas szybko został wszechstronnym artystą. Z korzeniami w kulturze miejskiej, graffiti i hip-hopie styl Nicolas André przypomina scenariusz, w którym opowiedziana jest cała historia. Od tego czasu do zestawu swoich umiejętności dodał wideo, włącznie z postprodukcją i umiejętnościami VJ. Jego multimedialne umiejętności sprawiły, że pracował dla Le Coq Sportif, Adidas, BullrotWear, Orange, BMW, Toyota, L’Oréal, Swatch, Danone. Tworzył strony dla artystów Warner Music i Universal włączając w to The Beatles, Daft Punk, Air, IV My People, De la Soul oraz Ashanti. Nicolas André został uhonorowany nagrodami od TheFWA, jak również nagrodami American Design Award i Golden Web Award.

Kolekcja TEN

Co miesiąc kilkanaście tysięcy osób pobiera plik .psd z projektem TEN w ciągu jednej doby, co świadczy o sukcesie, jakim już cieszy się Kolekcja. Przed nami jeszcze 5 z 10 zaangażowanych w projekt TEN  artystów, już w ten czwartek przedstawimy pracę Neopena.

Zapraszamy w czwartek 10 maja na stronę Kolekcji Fotolia TEN!

gerard brożnowicz

gerard brożnowicz

Wielozadaniowy grafik z doświadczeniem agencji reklamowej, samouk rysunku i fotografii. Przed zamówieniem pizzy najpierw sprawdzi jakość menu, skład, potem literówki a na końcu ceny.

Leave a Reply