Average Rob, grafik z Belgii, ma ciekawe poczucie humoru, zamiast gonić za celebrytami z aparatem niczym paparazzi postanowił się sam do nich wkomponować wykonując serię świetnych fotomanipulacji. Zobaczcie efekty.

fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacja z Trumpem i Clinton fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacja z Kevin sam w Domu fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami fotomaniupulacje z celebrytami

Źródło: theaveragerob.tumblr.com

gerard brożnowicz

gerard brożnowicz

Wielozadaniowy grafik z doświadczeniem agencji reklamowej, samouk rysunku i fotografii. Przed zamówieniem pizzy najpierw sprawdzi jakość menu, skład, potem literówki a na końcu ceny.

Leave a Reply