Zaprojektuj katalog prac młodych talentów i zgarnij 5000 zł!

Zaprojektuj katalog prac młodych talentów i zgarnij 5000 zł!

F5 i Papierowy Dizajn ruszają z konkursem dla grafików i studiów projektowych. Nagrodą główną jest 5000 zł i możliwość zaprojektowania ‚Próbnika’ – unikatowego katalogu prac najzdolniejszych młodych polskich twórców.

Dla kogo

Dla grafików lub agencji.

Zadanie

Pierwszy etap to konkurs portfolio, wybrane 10 osób dostanie za zadanie opracowania graficznego ‚Próbnika’, czyli unikalny katalog prezentujący twórczość 15 największych młodych polskich talentów.

Ekran nigdy nie zastąpi zdjęcia, ilustracji czy szkicu projektowego, wydrukowanych na dobrym papierze i w odpowiednim formacie.

Terminy

By wziąć udział w konkursie, należy do 10 czerwca wysłać swoje portfolio pokazujące umiejętności związane ze składaniem publikacji prasowych, projektowaniem identyfikacji wizualnej i informacji oraz pracy z papierem. Portfolia należy wysyłać na adresy konkursy@fpiec.pl i michal.bachowski@fpiec.pl razem ze skanem podpisanego regulaminu, w temacie wpisując ‚Próbnik’.

Spośród nadesłanych portfolio, razem z ekspertami z Papierowego Designu wybierzemy 10 najlepszych, których autorzy zostaną poproszeni o przygotowanie wstępnych konceptów ‚Próbnika’ do 30 czerwca.

Nagrody

Autor najlepszego konceptu dostanie zlecenie na przygotowanie graficzne ‚Próbnika’, za co przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 5000 zł.

Organizator

Jabulani sp. z o.o., wydawca magazynu F5 Print Edition oraz serwisu F5 Online.

Więcej informacji tutaj. Regulamin.

Gerard Brożnowicz

Gerard Brożnowicz

Graphic designer & DTP specialist at GerArt Studio
Pasjonat, indywidualista ale otwarty na świat i konstruktywną krytykę, lubiący sporty ekstremalne, kochający muzykę, nienawidzący nudy. Hobbistycznie przemierzający bezkres wirtualnych światów gier komputerowych oraz kochający zanurzać się w genialności kreski anime.
Gerard Brożnowicz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.