Sekretne biuro podwieszane pod mostem, czemu nie?

Sekretne biuro podwieszane pod mostem, czemu nie?

Jeden z projektantów wymyślił nowatorską odpowiedź na niedobór przestrzeni miejskiej w Walencji. Swoje studio projektowe umieścił w dolnej części mostu.

Niewielki ruchomy obszar roboczy to dzieło designera Fernando Abellanasa. Za pomocą korby przesuwa swoją metalową platformę z jednej strony mostu na drugą wzdłuż szyn, gdzie półka, krzesło i biurko zostały przykręcone do betonowej ściany mostu.

„To uczucie kiedy jesteśmy ukryci, a jednocześnie wciąż widzimy i słyszymy co dzieje się wokół nas” – mówi. „Obserwowanie przejeżdżających samochodów i pociągów, kiedy nikt mnie nie widzi, daje mi wielkie poczucie spokoju.”

Jak wspomina sam autor – ukryta przestrzeń Abellana odzwierciedla doświadczenie z dzieciństwa, kiedy to ukrywał się pod stołem lub w szafie.

Źródło: Instagram

Fernando Abellanas Fernando Abellanas Fernando Abellanas Fernando Abellanas Fernando Abellanas Fernando Abellanas

Gerard Brożnowicz

Gerard Brożnowicz

Graphic designer & DTP specialist at GerArt Studio
Pasjonat, indywidualista ale otwarty na świat i konstruktywną krytykę, lubiący sporty ekstremalne, kochający muzykę, nienawidzący nudy. Hobbistycznie przemierzający bezkres wirtualnych światów gier komputerowych oraz kochający zanurzać się w genialności kreski anime.
Gerard Brożnowicz

One thought on “Sekretne biuro podwieszane pod mostem, czemu nie?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.