Platforma dla drukarni i ich klientów – Poligrafiko.pl – postaw na jakość

Platforma dla drukarni i ich klientów – Poligrafiko.pl – postaw na jakość

Drukarnia to ważny partner w realizacji zamówień dla studiów graficznych, agencji kreatywnych oraz marketerów. Dlatego w odpowiedzi na poszukiwania wysokiej jakości druku w internecie stworzono portal Poligrafiko.pl. Warto przynajmniej raz skorzystać z usług innej drukarni niż dotychczas, tym bardziej, jeśli od dłuższego czas się nad tym zastanawiamy. W przypadku tej witryny znika problem z wyborem odpowiedniego wykonawcy czy zamówieniu nawet skomplikowanego wydruku. Poza tym portal oferuje dodatkowe funkcje, które ułatwiają zlecenie oline i upraszczają realizację całego zamówienia. Jak to się dzieje?

Szybko, łatwo, rzetelnie i bezpłatnie

Platforma Poligrafiko.pl skupia wyłącznie drukarnie, które stawiają na bardzo dobrą technikę druku oraz dbają o poziom obsługi klientów. Dlatego klient nie rozczaruje się po otrzymaniu materiałów promocyjnych zamówionych za pośrednictwem Poligrafiko.pl. Sposób realizacji zamówienia nie jest skomplikowany i trwa bardzo krótko. Polega jedynie na założeniu konta online. W ciągu kilku minut otrzymuje się dostęp do pełnej oferty drukarni zarejestrowanych na portalu.

Zawsze zdążysz z zamówieniem

Strategiczną zaletą portalu, jest to, że możesz na nim realizować zamówienia, które klient złoży na ostatnią chwilę. Poza tym znajdziesz tutaj drukarnię, która zawsze będzie miała czas, aby zrealizować zamówienie w jak najszybszym trybie. Oszczędność czasu przynosi również, to że możesz porównać wiele ofert w jednym miejscu i wybrać tą, która jest najbardziej odpowiednia.

Zarabianie na zlecaniu usług

Jest to możliwe po założeniu konta na Poligrafiko.pl jako agencja reklamowa czy grafik. Polega na tym, że będzie przysługiwała Ci zniżka w zakresie od 10 do 20% , która będzie naliczona w momencie zlecenia zamówienia. Jest to cena, która będzie wyświetlona wyłącznie w Twoim panelu. Twój klient będzie miał natomiast dostęp do ceny regularnej, która jest widoczna na stronach, gdzie prezentowany jest dany produkt. Tak więc, do akceptacji oferty np. druku wizytówek podsyłasz klientowi kilka linków wybranych ofert ze strony Poligrafiko.pl. Klient zobaczy wtedy cenę przed zniżką.

Obsługa zamówienia nigdy nie była taka prosta

Zamówienie jest cały czas pod twoją kontrolą. Odpowiada za to system powiadomień, który informuje o każdym postępie związanym z realizacją projektu np. o wysłaniu produktu czy informacji od drukarni. Dużym ułatwieniem jest też wgląd w całą historię zamówień, faktur i korespondencji z klientem dla danego konta. Atutem są także szybkie płatności online obsługiwane przez platformę. Przelewy24.

Nowe źródło klientów

Zespół Poligrafiko.pl opracowuje także kolejną platformę, której celem jest połączenie drukarni, projektantów oraz wymagających klientów. Będzie komplementarna do usług Poligrafiko.pl, ponieważ będzie oferowała usługi graficzne na najwyższym poziomie. Oferta ta jest skierowana do agencji czy osób indywidualnych, którzy poszukują usług graficznych o wysokiej jakości. Graficy, którzy będą rejestrowali się jako pierwsi, będą mieli najlepsze okazje na interesujące zlecenia.

Warto przetestować rozwiązania, które oferuje Poligrafiko.pl. Właściciel i manager projektu Daniel Wysocki zapewnia, że portal będzie rozwijany pod kątem usability, dzięki czemu stanie się bardzo znaczącym graczem dla branży poligraficznej online.

Reprezentujesz agencję lub jesteś freelancerem? Zgłoś się na: design.poligrafiko.pl – otrzymasz stały rabat od drukarni, a w przyszłości sprzedasz tam również swoje projekty graficzne.

Artykuł sponsorowany.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.