Celebryci, który zaskoczą cię swoim niecodziennym talentem

Celebryci, który zaskoczą cię swoim niecodziennym talentem

Wydaje nam się, że wiemy wszystko o życiu gwiazd, w końcu paparazzi potrafią wetknąć swoje szklane obiektywy w każdą dziurę, by uszczknąć choć kawałek z życia celebrytów. Jednak niektórym udało się ukryć swój tajny talent… albo po prostu było to zbyt mało interesujące, by media rozgłaszały takie zwyczajne zajęcia jak malowanie czy szkicowanie. Warto jednak przyjrzeć się twórczości znanych ludzi, ale nie tej wszystkim znanej, tylko tej bardziej zaskakującej, bo kto by pomyślałem, że najśmieszniejszy aktor komediowy z lat ’90 potrafi malować tak ponure obrazy. Mowa tutaj o aktorze Jim Carrey. A to tylko jeden w wielu artystów których tutaj przedstawimy.

Jim Carrey

Niektórzy z tych ludzi zaczęli malować przed sławą, niektórzy odkryli sztukę w późniejszym życiu. Niektórzy malowali pod pseudonimem od lat i być może już o nich słyszeliście. Na przykład, Lucy Liu zaczęła pokazywać swoją pracę pod pseudonimem Yu Ling w 1993 roku, ale teraz wystawia prace pod swoim prawdziwym nazwiskiem.

Lucy Liu

Największym zaskoczeniem był Sylvester Stallone, którego zwykle wyobrażamy sobie jako Rambo, walczącego z setkami złych ludzi. Spójrz na poniższą listę i powiedzcie sami, kto waszym zdaniem powinien zrezygnować z kariery i zostać artystą na pełny etat?

Sylvester Stallone
Michael Jackson
Johnny Cash
John Lennon
Paul Stanley
Paul McCartney
Steven Tyler
George W. Bush
Frank Sinatra
James Franco
Marilyn Monroe
Prince Charles
Paul Simonon
David Bowie
Pierce Brosnan
Bob Dylan
Tony Bennett
Ronnie Wood
Anthony Hopkins
Johnny Depp
Marilyn Manson
Gerard Brożnowicz

Gerard Brożnowicz

Graphic designer & DTP specialist at GerArt Studio
Pasjonat, indywidualista ale otwarty na świat i konstruktywną krytykę, lubiący sporty ekstremalne, kochający muzykę, nienawidzący nudy. Hobbistycznie przemierzający bezkres wirtualnych światów gier komputerowych oraz kochający zanurzać się w genialności kreski anime.
Gerard Brożnowicz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.