Album The Best Polish Illustrators – Najlepsi Polscy Ilustratorzy

Album The Best Polish Illustrators – Najlepsi Polscy Ilustratorzy

Natrafiłem ostatnio na ciekawą inicjatywę, której podjął się magazyn {slow}. Chodzi o zebranie prace najlepszych polskich ilustratorów i grafików w celu wydania pięknego, ilustrowanego albumu z konkretnymi nazwiskami, opisami i prezentacją prac.

Na ponad 300 stronach prezentujemy najwspanialsze prace około 40 najlepszych współczesnych polskich ilustratorów. Od dziesięcioleci nie powstała podobna pozycja i uznaliśmy, że najwyższy czas to zmienić. Po wielu latach zwolnienia, da się dziś zauważyć, że polska ilustracja wraca do łask.

Magazyn {slow} publikuje sporo ilustracji, stąd możliwość dotarcia do wielu znanych i cenionych polskich twórców.

Najlepsi Polscy Ilustratorzy

Album wykonany jest na najwyższym dostępnym poziomie. Wybraliśmy niepowlekany, szlachetny, matowy papier, aby podkreślić wszystkie cechy ilustracji, bo przecież to właśnie na takim papierze najczęściej tworzą artyści. Drukować będziemy techniką offsetową o liniaturze 200 linii na cal aby wydobyć najmniejsze szczegóły i subtelności oraz wiernie odzwierciedlić kolory. Litery wytłoczymy złotą folią, a biało czerwona kolorystyka okładki podkreślać ma fakt, że w albumie znajdują się wspaniałe prace polskich ilustratorów.

Na pewno album zostanie wydany, obecnie w przedsprzedaży kosztuje 120 zł. Więcej informacji tutaj: www.beslow.pl/library/

Najlepsi Polscy Ilustratorzy Najlepsi Polscy Ilustratorzy Najlepsi Polscy Ilustratorzy Najlepsi Polscy Ilustratorzy

Gerard Brożnowicz

Gerard Brożnowicz

Graphic designer & DTP specialist at GerArt Studio
Pasjonat, indywidualista ale otwarty na świat i konstruktywną krytykę, lubiący sporty ekstremalne, kochający muzykę, nienawidzący nudy. Hobbistycznie przemierzający bezkres wirtualnych światów gier komputerowych oraz kochający zanurzać się w genialności kreski anime.
Gerard Brożnowicz

One thought on “Album The Best Polish Illustrators – Najlepsi Polscy Ilustratorzy

  1. Dziękujemy za miłe słowa.
    Zachęcam do odwiedzenia naszej strony. Po ogromnym sukcesie pierwszego tomu, podjęliśmy się realizacji drugiego tomu – tym razem z niesamowitymi grafikami artystów koncepcyjnych – CONCEPT ART

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.