10 lat ćwiczył obsługę Painta, zobacz co teraz potrafi stworzyć w tym programie

10 lat ćwiczył obsługę Painta, zobacz co teraz potrafi stworzyć w tym programie

Mówi się, że potrzeba matką wynalazków, tak też było w przypadku Pata Hinesa, który potrzebował stworzyć ilustracje do swojego eboka. Ponieważ nie potrafił obsługiwać Photoshopa, który i tak był poza zasięgiem jego finansów, postanowił skorzystać z darmowego Painta, którego każdy z nas ma na swoim komputerze.

„Malarski” warsztat szkolił przez ponad 10 lat. Kiedy przyszedł czas na wydanie jego własnej książki, nie miał wątpliwości co do tego, jakiego programu graficznego użyć, aby stworzyć do niej ilustracje.

Zobacz do jakiego poziomu można dojść uparcie doskonaląc swój warsztat.

Źródło: boredpanda.com

Gerard Brożnowicz

Gerard Brożnowicz

Graphic designer & DTP specialist at GerArt Studio
Pasjonat, indywidualista ale otwarty na świat i konstruktywną krytykę, lubiący sporty ekstremalne, kochający muzykę, nienawidzący nudy. Hobbistycznie przemierzający bezkres wirtualnych światów gier komputerowych oraz kochający zanurzać się w genialności kreski anime.
Gerard Brożnowicz

One thought on “10 lat ćwiczył obsługę Painta, zobacz co teraz potrafi stworzyć w tym programie

  1. Warsztat faktycznie piękny – ale czy było warto poświęcać 10 lat paintowi? Biorąc pod uwagę talent jaki posiada (bo bezsprzecznie widać w jego pracach) można sobie jedynie wyobrażać co byłoby, gdyby poświecił ten czas na inny program. Photoshop może i poza zasięgiem ale na przykład Gimp?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.